dubstep stage

Vistik prisėdau aprašyti savaitgalį vykusio renginio Modulgate. Veiksmas vyko nebenaudojamoje tarybinėje Tauro alaus gamykloje, puikiai tinkančioje tokiam renginiui. Atvykome laiku, dar nespėjus sugroti nei vienam užsienio disk žokėjui, todėl praktiškai visus juos bent po truputį išgirdau.

dubstep dj

Bet apie viską nuo pradžių. Vos tik įėjus į patalpas, akis patraukė pirmoji Techstylism salė. Užsukam, o ten net nebepamenu, kuris iš Dj vaikiškai kapoja techno (kaip vėliau supratau tai tebuvo tik bandymas kapoti). Kadangi pagrindinis tikslas nėra techno salė, tai patraukiame toliau. Iš tiesų disk žokėjų tiek, kad norisi išgirsti kelis tuo pačiu metu, todėl ilgai neužsibūdami vietoje, darome pastovią salių rotaciją.

neeksloatuojama

dubstep wall

Dubstep steidže eilinį kartą mane stebino Genys! Taip taip, ne Silkie iš UK, bet Genys :) Tiesa, Dubstep’u alsuojančiame koridoriuje žemų buvo tiek, kad rodėsi, betoninės lubos nuo vibracijos trupėti pradės, žarnos susisuks, o slegiama krūtinė plaučius suspaus. Taip, tai buvo dubstep. Ten mėtėsi ir iš kažkur užsilikusi šluota ir akį traukė Tauro lentynėlė.. Vistik kažkam nuo žemų pasidarė bloga, tad ilgiau užsibūti neteko.

dynamit drink

dynamit drink

dynamit drink

Bet ir gerai! Nes galėjom daugiau pamatyti kitas sales. Drumandbass salėje atsimenu gaudžiau Phil Source. Ir pagavau! Otaip, labai patiko! Taip aršiai ir teisingai ausis talžė drums’ai, su trumpais bass’o proveržiais:

Gerietiškasis Mondayjazz steidžas protarpiais leisdavo atgauti kvapą, ausis ir plaučius nuo kitų salių. Tačiau tarpais stebukliniai hiphop/breaks/electro ritmai taip užrezonuodavo, kad nesinorėdavo net alaus eiti nusipirkt. Bettai Mondayjazz salė pabaigoje ir įsisiūbavo: antruoju išėjimu grojančių Quazar ir 2 Fresh muzika an tiek patiko, kad jie mano akimis tapo vakaro didvyriais! Įsivaizduojate, Lietuvoje kažkas groja Baile Funk’ą! Faak juk tai yra nesveika! Tai toje Quazar ir 2 Fresh seto dalyje, kur pasigirdo Baile funk’as, galvojau stogas eis velniop :) Respektas aniems didelis.

Mondayjazz scenoje taiiip gerai užbaigus vakarą, raudonai tamsiais ūkanotais koridoriais patraukėme atgal, pakeliui aišku paskutinįkart pasivaidendami “Makaton’o steidže” :)

Jeigu prieš tai Techstylism salėje girdėtą muziką įvardinau vaikiška, tai neklydau, nes Makaton’as parodė kas yra tikrasis techno pragaras. Nieko sau!, taip žudančiai kapojančio disk žokėjaus nebuvau gyvai girdėjęs :) Pagal Makaton’o talžantį ritmą paklusniai kaip avelės betoninį grindinį trypė paskutiniai reivo mohikanai:

Štai piktasis Makaton’as daužo iš peties:

dubstep wall

Baigdamas dar paminėsiu, kad Lukid set’as nesužavėjo, nors nedaug jo ir girdėjau. O Paradox’o neišgirdau. Daugiau normalių foto čia.