2102153.jpg

“Pulver Records” – tai Vokietijos įrašų kompanija.

Jau esu rašęs apie Sam Irl ir jo vykusį broken beat’ą. Taigi Sam Irl savo plokštelę “African Dance EP“ išleido būtent Pulver Records įrašų kompanijoje.

Šis leiblas yra vienas mano favoritų, todėl nusprendžiau apie jį šiek tiek papasakoti. Visų pirma tai Pulver Records įrašų kompanijos leidžiamoje muzikoje vyraujantys muzikos stiliai yra:

  • Broken beats
  • Nu jazz
  • Downtempo
  • House

Leiblas Pulver records buvo įkurtas 2001m. Tai padarė trys grupės Duplex Inc.. nariai – Florian Pflüger, Rino Spadavecchia ir Robin Hofmann iš Vokietijos, Stuttgart miesto. Pradžioje leiblas buvo skirtas reprezentuoti tik Dublex Inc. kūrybą, bet vėliau buvo įsukti ir kiti įdomūs muzikos kūrėjai, neabejingi jazz, funk, soul, house ir kitiems stiliams. Pateikiu kompaniją atstovaujančių muzikantų sąrašėlį, kuriame randame ne vieną pasaulinio garso vardą:

Pulver Records į pasaulį išleidžia tik įdomią, nestandartinę ir kokybišką muziką. Daugelis Pulver Records išleidžiamų kūrinių mane vilioja nestandartiniais laužytais ritmais, kurie žiūrint mano akimis ir yra pagrindinis šio leiblo varikliukas. Siūlau paklausyti “Givin it up feat Capitol A” čia arba “Basement Freaks IC Mix” čia arba galiausiai grįžti į senesnį postą apie Sam Irl, kad suprasti apie kokį ritmą aš šneku.
Šnekant apie Pulver Records reikia nepamiršti ir tokio hito, kaip “Dublex Inc. – Tocame“:

arba Inverse Cinematics – Detroit Jazzin:

Inverse CinematicsDetroit Jazzin’

arba Dublex Inc. – Tango Forte

Dublex Inc.Tango Forte

Žinoma rašydamas apie šią įrašų kompaniją, negaliu nepaminėti ir tai, kad paskutiniu metu jie šiek tiek apsileido ir nuo 2007m. kovo dar neišleido nei vieno relyzo… Tikiuosi, kad jie dar žada kažką išleisti… :))

Daugelio Pulver Records atlikėjų muzikos galite pasiklausyti jų pačių aukščiau pateiktose internetinėse svetainėse. Pulver records relyzų pavyzdinius semplus galima rasti Juno įrašų parduotuvėje.
Taip pat pateikiu specialų Last.fm grotuvą, kuriame yra sudėta keletas Pulver Records kūrinių:

Dar galite aplankyti http://www.myspace.com/pulverrecords

Gerų ir užvedančių ritmų su Pulver Records!